RÕÕM SUVEST | Mõnule koos lebokotiga!

Nii, mis asi see on?

Lebokott Joozik on suur õhukott, mida saab mõne sekundiga lihtsalt täita umbes 600liitri õhuga. Mis kõige tähtsam pumpa ei olegi vaja. Tuulise ilmaga suunake koti suue vastu tuult ja see täidab Jooziku Teie eest!:) Lebokott kaalub kõigest 1.5kg ja seda on võimalik kokku pakkida umbes kartulikrõpsupaki suuruseks. Õhktool on nagu suur pilveke mida saab kasutada istumiseks või lamamiseks ja see kannab kuni 200kg raskust. See on valmistatud Ripstop vastupidavast nailonist, samast materjalist on tehtud ka näiteks langevarjud.

Kas ma tahan seda?
Ma isiklikult arvan, et see geniaalne leiutis. Sa saad põhimõtteliselt igal pool, kus tahad, üles seada suure super ägeda lamamistooli vaid mõne sekunidga. See pole küll mõeldud üleöö magamiseks aga sobi suurepäraselt näiteks kontsetitel, rannas, parkides või näiteks järve peal leotamiseks. Ma proovin selle omale muretseda nii kiirelt kui võimalik.

Kui palju see maksab ja kus seda saab?
See maksab 58€ ja neid on mitmes värvis saadaval joozik.com veebilehel ja alates 20. Juuni ka nende esinduspoes Tallinnas Maakri 19/21 (Vibram Pood).

Jaga seda postitust

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

ЛЕТНИЕ РАДОСТИ | Наслаждайся летом на надувном лежаке!

Что может быть лучше, чем наслаждаться теплым летним солнцем, расслабившись на надувном лежаке?

Что это такое?

Надувной лежак – это большой 600-литровый мешок, который можно наполнить воздухом за считанные минуты. Что самое важное – насос для этого не потребуется. В ветреную погоду направьте открытый мешок против ветра, и он наполнит его воздухом. Надувной лежак весит всего 1,5 кг, его можно сложить вплоть до упаковки из-под чипсов. Лежак подобен большому облаку, на котором можно сидеть или лежать, он выдерживает до 200 кг. Надувной лежак изготовлен из прочного нейлона рипстоп, из такого же материала сшивают, например, парашюты.

Хочу ли я надувной лежак?

Это – гениальное изобретение. Всего за несколько секунд большой и комфортный лежак можно надуть в любом месте. Он не предназначен для ночного сна, но отлично подходит для расслабления на концертах на свежем воздухе, на пляже, в парке или, например, на берегу озера.

 

Jaga seda postitust

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga