Uus 2.Generatsiooni

Meil on hea meel teatada, et alates tänasest on võimalik Joozik.com e-poes ja Tallinna kesklinnas Vibram esindusest ( Maakri 19/21) soetada  uut 2. generatsiooni lebokotti. 7 erienvat värvi: Must, punane, sinine, lilla, roosa, roheline ja kollane/hele roheline. Detsembri kuus on lebokotte võimalik soetada kuni 50% allahindlusga.
Kaunist Jõuluaega!

Mis on 2. Generatsiooni Joozik?

 • Õhksohva, mida on väga lihtnet õhku täis saada ja tühjaks lasta. Täitmine võtab kiirematel aega ainult 10-30 sekundit. Mis kõige tähtsam- PUMPA EI OLE VAJA! Soovitus: Tuulise ilmaga suunake koti suue vastu tuult ja see täidab Jooziku Teie eest!:)
 • 2. Generatsiooni peamine erinevus võrreldes 1. Generetasiooniga on selle kuju. Pea osa on sama lai kui koti keskosa ise, mis teeb sellest mugavama, stabiilsema ja vastupidavama õhksohva ever!
Sinine joozik 2. generatsioon

Uus 3 nupuga kinnitus

…mis teeb lebokoti tunduvalt ohutumaks. Avamiseks tuleb 3 nuppu korraga alla vajutada ja seetõttu välistab näiteks lastel kogemata õhksohva vee peal avamise. Kui kinnitus kogemata avada on see sekundiga tühi.

Uus vastupidavam kinnitussüsteem

…mis kannatab palju kordi erinevas suunas painutamist, ilma et puruneks või ära väsiks. Samuti hoiab see õhku kauem kotis.  Õhk püsib sees ka paremini, kui selle peal lebotada, avaldades sellega kotisuule survet, mis ei lase õhul kotist väljuda.  Õhk püsb sees keskmisel 2-4h. See, kui kaua õhk seees püsib sõltub paljustki ka sellest, kui hästi kotisuu kinni rullida. Kui õhksohva hakkab tühjemaks minema, siis piisab kotisuu juurde rullimisest ja lebokott on taas ilusti punnis.

Et tuulega minema ei lendaks

Tootega tuleb kaasa ka septsiaalne ankur/vai, millega saab “õhupalli” maasse kinnitada, et see tuulega minema ei lendaks. Tegelikult pole vaja seda teha, sest päris naljakas vaadata, kui sa seda mööda ranna liiva taga ajad.:)

 Mugav kaasas kanda

Toode kaalub vaid 1.1kg ja seda on mugav kaasas kanda väikeses kotikeses, mis loomulikult on tootega kaasas!

Kotikesel on küljes eraldi reguleeritav kanderihm.

Rebenemiskindel Naylon

Joozik on valmistatud vastupidavast ja veekindlast naylonist. Materjali vastupidavust on testitud kivisel pinnasel, metsas kest puid ja põõsaid, murul, liival, vees, lumes ja kõigis muudes kõikvõimalikes kohtades kuhu inimene sattuda võib. Klaaskildudest ja muust teravast soovitame eemal hoida. Juhul kui peaks juhtuma õnnetus ja Joozikule tuleb sisse auk siis tasub igaks juhuks käepärast hoida MacGyveri teipi, et auk kinni kleepida. NB! Auk tuleb üles otsida seest poolt!

Pesta ainult käsitsi!

Mitte triikida ja mitte masin pesta. Loomulikult ei ole mõtet hakata valgendama või kasutama muud keemiat jooziku peal. Kui õhksohva on saanud liivaseks, siis piisab lihtsalt veega loputamisest. Kui peale ajada moosi, siis piisab lapist või salvrätikust, et see ära puhastada.

Üldandmed

Mõõdud (õhku täis): 190-200cm x 80-90cm x 50 cm (Väga raske täpseid mõõte öelda, sest see sõltub sellest kui palju õhku Joozikusse kinni suudad püüda).
Kaasaskantava koti mõõdud (kokku pakituna): 37 x 25 x 6 cm. Samuti millimeeter sinna-tänna.

Kaal: 1,1 kg

Maksimum lubatud koormus: 180 kg. Kahekesi peal hüpata päris ei tasu aga pikutada võib küll:)

Materjalid: Lebokotil on 2 kihti. Sisemine 0.4mm paksune spetsiaalne kile ja seda kaitseb oma korda (rebenemiskindel) Ripstop Naylon. See on sama materjal, millest on tehtud langevarjud ehk väga kerge ja tugev!

NB! Kaup kohapeal olemas!

Poe aadress Maakri 19/21 Tallinnas (Vibram Pood)

Kasutamise soovitusi

 1. Väga mugav kasutada näiteks telgis või suvisel päeval pargis, kui teised peale sinu märjal ja niiskel murul oma valgetele pükstele kena rohelise heina mustri saavad.
 2. Kodus, kui palju külalisi tulemas.
 3. Töö juures, kui selg tooli peal istumisest väsinud ja tahaks natuke puhata.
 4. Sauna eesruumis, kus higisena puhata ja lõõgastuda.
 5.  Ideaalne rannas ja basseini ääres päikesevanni võtmiseks.

Ja mujal, kus hing ihaldab!

Ohtusnõuded

 • Mitte üleatad maksimaalset lubatud kande võimet ehk 180kg.
 • Ei ole soovitav lastele vanuses 0-6 aastat
 • Ei ole soovitav õhksohvat kasutada batuudina, mis tagab lebokotile pikema eluea. Kotile hüpamisel kordistub kehakaal mitmekordselt ja see võib selle muuta hetkega kasutuskõlbmatuks. Õhksohva ei ole kahjuks pommikindel!
 • Kindlasti hoida eemal tulest ja kuumusest. Lebokotil mitte suitsetada!
 • Õhksohva on 100% veekindel ja sellega on võimalik ka vee peal lebotada. Sellegi poolest ei ole see mõeldud veekogusid ületama või kasutamiseks vetelpäästevahendina. Me paneme südamele lastevanematele, et lapsed ei läheks sellega ilma järelvalveta vee peale, eriti sügavasse vette!!
 • Kindlasti tuleks jälgida, et õhksohva ei puutuks kokku teravate esemetega.

Hea nipp!

Kui on soov lebokott kodus ilma vehimata õhku täis saada siis võib selleks kasutada näiteks juuksefööni. Kindlasti tuleb tähele panna, et sisse oleks lülitatud külmaõhu funktsioon. Kuum õhk võib sisemise kilekihi rikkuda! Föön torgata kotisuust sisse ja käte/jalgedega muu osast kinni hoida, et õhk sama kiiresti välja ei tuleks. Õhksohva 2 kanalit on omavahel ühendatud ja seega piisab, kui ühest suust õhk sisse lasta. Õhksohva täitub nii mõne sekundiga (oleneb fööni võimsusest).

Jaga seda postitust

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga